Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Największy pojedynczy odział duńskiej firmy DBI znajduje się w Świdnicy. Zakład w ostatnim czasie został rozbudowany i zmodernizowany. Świdnicka siedziba ma dziś 9000m2 i pojawiły w nim zupełnie nowe pomieszczenia powstałe z myślą także o planowanej w najbliższej przyszłości produkcji.

Uroczystość jej otwarcia odbyła się w środę, 25 września br.

Oficjalnego przecięcia wstęgi nowej siedziby DBI w Świdnicy dokonał sam właściciel duńskiej firmy Hans Hellstrøm. W uroczystości wzięli udział także pozostali członkowie zarządu z Danii, kierownik zakładu w Świdnicy Łukasz Wołosiński oraz pracownicy. W wydarzeniu uczestniczyli również m.in. reprezentant władz Świdnicy - wiceprezydent Jerzy Żądło, a także przedstawiciele Invest-Park Development i WSSE Invest Park.

- DBI ma ponad 80-letnią historię. Jest to historia doskonalenia oraz rozwoju biznesu ochrony przemysłowej we wszystkich zakątkach świata. Działalność DBI w Polsce rozpoczęła się 20 lat temu, tutaj w Świdnicy. Przez lata nasze działania równomiernie wzrastały i dziś czujemy się tutaj jak u siebie w domu - mówił Hans Hellstrøm.

Więcej: ​www.swidnica24.pl

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

LINEX Sp. z o.o.
IceTech Polska Sp. z o. o.
 TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Metalsprzęt.pl
Essentra Sp. z o. o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.