Wiodący dostawca branży motoryzacyjnej, firma BURY uzyskała nominację na realizację projektu wykonania modułów USB dla czołowego europejskiego producenta.

Projekt opiewa na kilkaset milionów sztuk i będzie trwał siedem lat. Stanowi rekord w ponad trzydziestoletniej historii przedsiębiorstwa, choć, co warto podkreślić, nominację na podobny projekt firma uzyskała także w 2018 roku.

Wytwarzane w ramach projektu złącza USB typu C, będą podświetlane dyskretną iluminacją, dopasowującą się do nastroju wnętrza. Elementy te instalowane będą w różnych klasach samochodów na całym świecie. Jak przekonuje Gregor Lechtenbörger, członek zarządu: - Dzięki tej nominacji firma BURY kolejny raz potwierdza swoją opinię innowacyjnego i niezawodnego partnera w branży motoryzacyjnej, a także kontynuuje obrany wcześniej kurs otwarcia się na rynek globalny -.

Firma BURY została założona w 1987 r. Obecnie BURY jest znaną i cenioną marką na świecie, zaliczaną do wiodących producentów i dostawców zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz łączności dla branży motoryzacyjnej. Rozwiązania polskiej firmy można znaleźć w autach takich koncernów jak: VW, Daimler-Benz, BMW czy General Motors.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

IceTech Polska Sp. z o. o.
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.
Pöppelmann GmbH & Co. KG Kunststoffwerk-Werkzeugbau
item Polska Sp. z o. o.
Plasma Point Polska
Myzer Sp. z o.o.