Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Wiodący dostawca branży motoryzacyjnej, firma BURY uzyskała nominację na realizację projektu wykonania modułów USB dla czołowego europejskiego producenta.

Projekt opiewa na kilkaset milionów sztuk i będzie trwał siedem lat. Stanowi rekord w ponad trzydziestoletniej historii przedsiębiorstwa, choć, co warto podkreślić, nominację na podobny projekt firma uzyskała także w 2018 roku.

Wytwarzane w ramach projektu złącza USB typu C, będą podświetlane dyskretną iluminacją, dopasowującą się do nastroju wnętrza. Elementy te instalowane będą w różnych klasach samochodów na całym świecie. Jak przekonuje Gregor Lechtenbörger, członek zarządu: - Dzięki tej nominacji firma BURY kolejny raz potwierdza swoją opinię innowacyjnego i niezawodnego partnera w branży motoryzacyjnej, a także kontynuuje obrany wcześniej kurs otwarcia się na rynek globalny -.

Firma BURY została założona w 1987 r. Obecnie BURY jest znaną i cenioną marką na świecie, zaliczaną do wiodących producentów i dostawców zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz łączności dla branży motoryzacyjnej. Rozwiązania polskiej firmy można znaleźć w autach takich koncernów jak: VW, Daimler-Benz, BMW czy General Motors.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o.
Paks'D Sp. z o.o.
KLGS Sp. z o.o.
GEFCO Polska
ELTEK Poland Sp. z o.o.
GELP KTL Sp. z o.o.