Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Na przestrzeni minionego miesiąca miało miejsce kilka wydarzeń, związanych głównie z projektami inwestycyjnymi.


Projprzem Budownictwo rozbuduje zakład Starion Poland

2 grudnia 2019 r. Projprzem Budownictwo Sp. z o.o., spółka zależna PROJPRZEM MAKRUM S.A, w konsorcjum z GEM Technology Sp. z o.o. otrzymała zlecenie na realizację inwestycji dla spółki Starion Poland Sp.z o.o.

Inwestycja budowlana pn.: "Pełnienie funkcji Generalnego Wykonawcy dla zadania inwestycyjnego polegającego na etapie I rozbudowy i przebudowy hali produkcyjno-magazynowej z częścią socjalno-biurową o część produkcyjno-magazynową wraz z wewnętrzną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórką budynku magazynowo - technicznego w Biskupicach Podgórnych na podstawie projektu przekazanego przez Inwestora", ma wynagrodzenie określone na 17,6 mln zł netto, z czego na Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. przypada kwota 17,1 mln zł netto.

Więcej o inwestycji.

Z fabryki Volkswagena we Wrześni zjechał dwustutysięczny samochód

3 grudnia 2019 r. w 39 miesięcy zostało wybudowanych 200 tys. samochodów. W zakładzie marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z linii produkcyjnej zjechał jubileuszowy Crafter.

Samochód z numerem 200 000 to pojazd z zabudową zamkniętą typu furgon, w kolorze Deep Ocean Blue, z silnikiem wysokoprężnym 2,0 TDI o mocy 177 KM i 6-biegową skrzynią manualną. Jubileuszowe auto pozostanie w Polsce i trafi do klienta prowadzącego małą firmę w Zielonej Górze.

Więcej.

Decyzja o wsparciu dla Greystone Poland Sp. z o.o.

W Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN udzielono cztery decyzje o wsparciu dla przedsiębiorców rozpoczynających nowe projekty inwestycyjne w tym dla Greystone Poland Sp. z o.o.

Spółka należy do Grupy Kapitałowej Greystone, która jest światowym liderem w dziedzinie wtryskiwaczy paliwa, obsługującym światowych producentów wtryskiwaczy.

Więcej o inwestycji.

Kamet wybuduje zakład produkcyjny w woj. opolskim

Kamet jest pierwszym inwestorem, który ulokuje się na terenach dawnego poligonu w Reńskiej Wsi. Gmina sprzedała 7,5 h za kwotę prawie 1,2 mln zł.

Więcej o inwestycji.

Dekpol zakończył budowę obiektu dla AQ Wiring Systems STG

Dekpol zrealizował w formule „zaprojektuj i wybuduj” obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni całkowitej ponad 6,8 tys. m2 dla AQ Wiring Systems STG.

Inwestycja zlokalizowana jest w Linowcu na terenie gminy Starogard Gdański.

Więcej o inwestycji.

Dariusz Mikołajczak został prezesem Toyota Motor Manufacturing Poland

1 stycznia 2020 roku na stanowisko prezesa Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) został powołany Dariusz Mikołajczak. To bezprecedensowa sytuacja - nigdy dotąd polski manager nie piastował tak wysokiego stanowiska w światowej strukturze fabryk Toyoty.

Obecny prezes Eiji Takeichi zakończył swoją czteroletnią misję w Polsce i wrócił do centrali koncernu w Japonii (TMC).

Więcej.

LG Electronics inwestuje w produkcję separatorów do baterii

Ponad 320 mln zł w aglomeracji wrocławskiej zainwestuje światowy gigant koncern LG. Spółka LG Electronics Wrocław będzie produkować separatory bezpieczeństwa, które mają zastosowanie w bateriach litowo-jonowych, wykorzystywanych między innymi w samochodach elektrycznych.

Więcej o inwestycji.

IZOBLOK z zamówieniem od Audi Hungaria

20 grudnia 2019 roku Grupa IZOBLOK otrzymała nominację do projektów na produkcję seryjną części samochodowych produkowanych z tworzywa EPP od AUDI HUNGARIA Zrt.

Łączna maksymalna wartość przedmiotu zamówienia otrzymanego od klienta wynosi 10 099 296,0 euro.

Więcej.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Geo Globe Polska Sp z o.o.
ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.
3M Poland Sp. z o.o.
Paks'D Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o. o.