Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
CABKA
VIA
Aalberts
Gotec
robohakaton
Sigfox
Na terenie MAHLE w Krotoszynie trwa budowa nowoczesnego zakładu filtrów. Nowa inwestycja oznacza uruchomienie produkcji modułów filtracyjnych.

Są to produkty złożone oraz unikatowe ze względu na zastosowane w nich rozwiązania konstrukcyjne, jak i procesy technologiczne. Moduły służą eliminacji zanieczyszczeń układów mających wpływ na niezawodność i żywotność samochodów. Zastosowane w nich rozwiązania wyeliminowały elementy, które w dotychczasowych technologiach skażały środowisko w procesach ich utylizacji. Moduły filtrujące, stanowią komponenty stosowane jako podzespoły trendów szybko rozwijającego się rynku aut hybrydowych, ale również w tradycyjnych samochodach z silnikami spalinowymi. Odbiorcami tych produktów będą wiodący producenci samochodów osobowych i ciężarowych.

W ramach nowej inwestycji zostanie wybudowane ponad 10 tys. m2 powierzchni produkcyjnej, a także zaplecze biurowe. Zakończenie budowy Zakładu Filtrów ma nastąpić pod koniec tego roku. Rozpoczęcie produkcji jest planowane na 2022 rok. Zakład będzie wyposażony w nowoczesne linie produkcyjne o wysokim stopniu automatyzacji i robotyzacji.

W związku z budową zakładu zostały otwarte nowe rekrutacje. Pojawiły się nowe możliwości pracy dla inżynierów, specjalistów z zakresu technologii takich jak tłoczenie i formowanie tworzywa sztucznego. Poszukiwani są m.in.: liderzy procesów produkcji, technicy produkcji, inżynierowie jakości, logistycy.

- W ten projekt chcemy zaangażować ekspertów, ponieważ będą oni od podstaw kształtować sposób funkcjonowania zakładu oraz występujące w nim procesy - mówi Grzegorz Przybył, Dyrektor Zakładu Filtrów. - W zamian za podjęcie się tego wyzwania zawodowego oferujemy możliwość realnego wpływu na branżę motoryzacyjną, pracę dla klientów z segmentu premium, z nowoczesnymi technologiami i w międzynarodowym zespole. Zachęcam do śledzenia strony jobs.mahle.com, gdzie publikujemy aktualne oferty pracy - dodaje.

MAHLE Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy MAHLE, którą w Polsce reprezentują zakłady produkcyjne w Krotoszynie i Ostrowie Wlkp., Centrum Badań i Rozwoju znajdujące się w Ostrowie Wlkp., a także Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu.

MAHLE Polska produkuje komponenty silników, takie jak zawory, prowadnice, wałki rozrządu, tuleje i tłoki. Nowa inwestycja poszerzy portfolio produktów tej firmy o moduły filtracyjne.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Radpol S.A.
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
YETICO S.A.
LINEX Sp. z o.o.
Elmigo Sp. z o.o.
BeGC Polska Sp. z o.o.