Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
W kwietniu tego roku zakład Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. po raz pierwszy przeszedł pozytywny proces certyfikacji ISO 14001:2015. Certyfikat został przyznany przez jednostkę certyfikującą SGS.

Głównymi celami Nippon Seiki Poland Sp. z o.o. są:
  • zapobieganie wypadkom przy pracy, schorzeniom zawodowym oraz zdarzeniom potencjalnie wypadkowym poprzez dążenie do stałej poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • konsultacja z pracownikami i ich współudział w funkcjonowaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Środowiskowego i Bezpieczeństwa Pracy,
  • uzyskanie wiarygodności, że metody zarządzania zapewniają osiągnięcie i utrzymywanie zamierzonego poziomu bezpieczeństwa oraz minimalizują negatywne oddziaływanie firmy i jej wyrobów na środowisko naturalne,
  • zmniejszenie poziomu wytwarzania wszystkich odpadów w spółce,
  • ograniczenia negatywnego wpływu działalności spółki na środowisko,
  • kształtowanie podtrzymywania proekologicznych postaw w spółce oparta jest na wieloletnich doświadczeniach w montażu elementów systemów wizyjnych i nawigacji dla kierowców.

Fabryka w Ksawerowie (łódzkie) została oficjalnie otwarta we wrześniu 2022 roku. W zakładzie o powierzchni 10,2 tys. m2 są produkowane wyświetlacze typu head-up (HUD), a docelowo również Instrument Cluster. Wyświetlacze przezierne (HUD) to systemy wpierające bezpieczeństwo - wyświetlają różne informacje, takie jak prędkość, ostrzeżenia i nawigacje na przedniej szybie samochodu w polu widzenia kierowcy.

Zakład posiada clean room na poziomie klasy 7, który jest najwyższym poziomem wśród fabryk wyświetlaczy HUD w grupie Nippon Seiki.

Aktualnie w Ksawerowie zatrudnionych jest 150 osób. Firma prowadzi cały czas otwarty nabór do pracy, poszukiwani są operatorzy techniczni, szeroko pojęta kadra inżynierska oraz pracownicy administracji biurowej (oferty pracy w Nippon Seiki Poland).

Pierwszym produktem Nippon Seiki Poland są wyświetlacze HUD dla Grupy BMW.

Jeszcze w tym roku dostawca ma zakończyć proces certyfikacji normy ISO 45001 (październik 2023).

6 czerwca w ramach 1. Dnia Środowiska w Nippon Seiki Poland każdy z działów będzie sadził „swoje” drzewa - relację można śledzić na portalach społecznościowych firmy Nippon Seiki.
0
Udostępniono
MotoSolutions
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
Etisoft Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
ISRINGHAUSEN Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.