Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Tylko do końca jutrzejszego dnia (29 marca) można skorzystać z niższy cen na udział w nadchodzącym 9. spotkaniu zakupowym Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia 2024 r.).


- Niezmiernie cieszy nas fakt, że nie maleje zainteresowanie naszym spotkaniem zakupowym, które już teraz będzie rekordowe - podkreśla Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl.  - Swój udział potwierdziło już 640 przedstawicieli sektora motoryzacyjego, reprezentujący ponad 410 firm z 17 krajów na świecie.

Wśród nowych firm są m.in. Convoi sp. z o.o., MAGNETIX Lamination sp. z o.o. sp.k., IMPRODEX Sp. z o.o., Greiner Packaging Sp. z o.o., KVT-Fastening Sp. z o.o., ELECTROBUS EUROPE ZRT., Hyundai Steel Slovakia czy MOBIS Automotive System Czech s.r.o.

 
Korzyści z udziału w Automotive CEE Day to m.in.:
  • dostęp do internetowej platformy umawiania spotkań B2B,
  • znacząca oszczędność czasu i pieniędzy - możliwość spotkania w jednym czasie (w jednym lub obu dniach wydarzenia) od kilkunastu do kilkudziesięciu potencjalnych dostawców produkcyjnych i/lub nieprodukcyjnych,
  • bezpośredni wpływ na własny harmonogram spotkań - uczestnicy sami potwierdzają zaproszenia, dzięki czemu przyjeżdżając do Opola wiedzą z kim, o której godzinie i przy którym stoliku mają spotkania,
  • weryfikacja potencjału potencjalnych partnerów - 20-minutowe spotkania pozwalają wstępnie ocenić czy z daną firmą można przejść do kolejnego etapu rozmów.
Nie czekaj! Zarejestruj się na platformie www.automotiveceeday.eu,

Nawiąż nowe relacje kooperacyjne i biznesowe!

Kontakt:
tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Współorganizatorzy
 ocrgUM opole
Partnerzy
igopaksurtecigopak
via via
Partnerzy Bankietu
 CTPSantander
Patroni
AVISpgmpgm

0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

RAMPF Production Systems GmbH & Co.
Bimax Sp. z o.o.
PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
Mondi Simet Sp. z o.o.
Lubricant Polska Sp. z o.o.