Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Firma z Legnicy poszukuje pracowników na stanowiska magazynowe i produkcyjne. Zakład zamierza zrekrutować obecnie około 100 osób, a nabór już trwa.

Pracę mogą znaleźć zarówno osoby z doświadczeniem, jak i początkujący w zawodzie kandydaci.

Firma Gates Polska w związku z rozwojem rusza z kolejną rekrutacją. Obecnie przedsiębiorstwo za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej Manpower poszukuje kandydatów na stanowiska operatorów linii produkcyjnej oraz magazynierów. Do pracy na produkcji poszukiwane są osoby, które posiadają zdolności manualne i są dyspozycyjne do pracy zmianowej. Firma szuka zarówno kandydatów doświadczonych, jak i tych rozpoczynających swoją karierę. Z kolei chętni do pracy na stanowiskach magazynowych muszą posiadać doświadczenie w pracy na magazynie, podstawową umiejętność obsługi komputera i skanera oraz wyrażać gotowość do pracy zmianowej. Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Kandydaci mają zapewnione stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Na zatrudnionych czeka między innymi dofinansowanie do posiłków oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu ManpowerGroup Premium (karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU). Pracownicy magazynowi mają także możliwość uzyskania odpowiednich uprawnień, ponieważ pracodawca zapewnia szkolenia z obsługi wózka widłowego czy suwnic.

Pracownicy poszukiwani do Gates Polska mogą liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem, lecz także atrakcyjny pakiet benefitów oraz perspektywy rozwoju - mówi Emilia Rychlicka, ekspert rynku pracy z agencji rekrutacyjnej Manpower. - Podczas rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje, lecz także umiejętności miękkie. Do aplikowania zachęcamy wszystkich, którzy są zmotywowani do pracy, sumienni oraz odpowiedzialni. Na decyzję o tym, czy dany kandydat otrzyma od nas ofertę czy nie, mają wpływ wszystkie te elementy - dodaje Emilia Rychlicka z Manpower.

Gates Polska mieści się w Legnicy. W Polsce istnieje od 2001 roku i mieści się w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Każdego miesiąca firma produkuje ponad 1 mln pasków: klinowych, wieloklinowych, synchronicznych. Obecnie zatrudnia 1100 osób.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
Mondi Simet Sp. z o.o.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
 Quality Control Innovation System Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o.o.