Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Uroczyste otwarcie nowej fabryki firmy BAUD Industries w Ząbkowicach Śląskich odbyło się w niedzielę 28 lipca br. na terenie zakładu. Wzięli w nim udział przedstawiciele kierownictwa firmy, samorządu oraz pracownicy wraz z rodzinami.

Na otwarciu nowej fabryki obecny był także burmistrz Marcin Orzeszek oraz Paweł Onyśków - kierownik wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego, który z ramienia samorządu odpowiadał za współpracę z firmą BAUD przy realizacji tego projektu.

Burmistrz Marcin Orzeszek powiedział m.in. że - To ważny dzień dla Ząbkowic Śląskich i firmy Baud Polska. Wszyscy włożyliśmy dużo pracy, aby ten zakład powstał w tym miejscu. Po raz kolejny chciałbym podziękować firmie Baud Polska za wybranie Ząbkowic Śląskich na miejsce budowy swojego zakładu. Mam nadzieję, że w tym procesie inwestycyjnym, wspólnie ze strefą ekonomiczną i gminą Ząbkowice Śląskie udało się zrealizować cel, który sobie państwo wyznaczyliście -.

Po części oficjalnej, przecięciu wstęgi i poświęceniu zakładu przez duchownych odbyło się zwiedzanie hal produkcyjnych, zorganizowany został także piknik rodzinny dla rodzin pracowników firmy.

Budynek ma ponad 4800 m2 powierzchni, podzielony jest na część produkcyjną i biurową, co pozwoliło podwoić dotychczasowy metraż użytkowy. Produkcja odbywa się w dwóch halach. Całkowity koszt inwestycji to 12 000 000 zł, dodatkowo firma zainwestuje 3 mln zł w park maszynowy.

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która jest trzecim francuskim producentem elementów metalowych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

7 zakładów produkcyjnych w Europie, 1 w Azji

850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów
800 milionów sztuk produkowanych co roku
Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Firma oferuje niskie ceny oraz wysoki poziom jakości dzięki nowoczesnym maszynom o dużej wydajności type ESCO D2-D6 oraz Variomatic.

Grupa BAUD zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO TS16949 I jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej.

Firma BAUD Polska produkuje głównie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), do sektora samochodowego oraz do sektora łączności. BAUD Polska jest znana przez głównych producentów I sprzedaje głownie w Polsce, jak również w Niemczech, Turcji, Francji oraz we Włoszech.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Galwan Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.
Galwanizer Sp. z o.o.
Silesia Plastics s.c.
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
Geo Globe Polska Sp z o.o.