Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
W związku z dynamicznym rozwojem, firma AQ Wiring Systems, 17 października br. otworzyła nową fabrykę w Łodzi.

Nowy budynek to ponad 9 600 m2 części produkcyjno-magazynowej oraz blisko 2 700 m2 nowoczesnej przestrzeni biurowej. Hala produkcyjna jest wyposażona w 9 docków, a cała jej powierzchnia jest wentylowana. W przestrzeni biurowej powstały między innymi komfortowe sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny system rezerwacyjny.

Dla komfortu personelu w dachu obiektu wykonano duże przeszklenia, zapewniające dopływ światła dziennego w czasie pracy. W trosce o środowisko naturalne, na terenie całego zakładu jest zainstalowane energooszczędne oświetlenie w technologii LED. Budynek może zostać w przyszłości powiększony o kolejne 5 000 m2.

W chwili obecnej w fabryce w Łodzi zatrudnionych jest 1 000 pracowników. Nowa fabryka AQ Wiring Systems Łódź oferuje swoim pracownikom doskonałe warunki socjalno-bytowe - klimatyzowaną halę produkcyjną, obszerne pomieszczenia socjalne (szatnie, stołówka) i przyjazną atmosferę pracy.

Spółka w Łodzi to dawna fabryka TVAB, która istnieje w tym mieście od 1996 r. i która w 2010 r. stała się częścią Grupy AQ, zmieniając nazwę na AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Grupa posiada w Polsce także drugi zakład w Starogardzie Gdańskim (AQ Wiring Systems STG Sp.z o.o.).

O firmie:

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasiegu - AQ Group i należy do grona światowych liderów w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.

Obszar biznesowy Grupy AQ wykorzystujący przewody elektryczne posiada zakłady produkcyjne w 7 krajach: w Polsce, Meksyku, Chinach, Indiach, na Litwie, w Kanadzie, w Stanach Zjednoczonych i dostarcza swoje produkty do wymagających klientów z sektora samochodowego, kolejowego, oraz producentów silników na całym świecie.

Firma posiada certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 oraz ISO/TS 22163.

 

 

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

System Barosz Gwimet Sp. z o. o.
GABEC
ELTEK Poland Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.
GEFCO Polska
3M Poland Sp. z o.o.