Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
25 czerwca 2020 r. Rada Nadzorcza PGO S.A. powołała w skład Zarządu spółki na kolejną trzyletnią kadencję Łukasza Petrusa i powierzyła mu funkcję Prezesa Zarządu, Lucjana Augustyna i powierzyła mu funkcję Wiceprezesa Zarządu oraz Andrzeja Bulanowskiego i powierzyła mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Pan Łukasz Petrus posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia magisterskie na wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na WSB w Poznaniu. W latach 2005-2012 związany z Timken Polska Sp. z o.o., gdzie realizował projekty i zarządzał zespołami w obszarach lean management, six sigma, jakości oraz produkcji. W 2012 roku rozpoczął współpracę z Grupą TDJ obejmując funkcję dyrektora produkcji w Kuźni "Glinik" Sp. z o.o. W kolejnych latach pełnił kolejno rolę wiceprezesa i prezesa Zarządu tej spółki. Obecnie sprawuje funkcję prezesa zarządu PGO S.A. oraz prezesa zarządu Odlewni Żeliwa "Śrem" Sp. z o.o.

Pan Lucjan Augustyn posiada wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Mechaniczny na Politechnice Krakowskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing – specjalność Zarządzanie i Restrukturyzacja Zakładów. W 2001 roku rozpoczął karierę zawodową w Rafinerii Nafty GLIMAR S.A., pracując na stanowiskach specjalisty ds. analiz ekonomicznych i kierownika działu kontrolingu. W latach 2004 – 2008 był pracownikiem spółki LOTOS Parafiny w Jaśle, gdzie kierował służbami kontrolingowymi, a następnie zajmował stanowisko dyrektora finansowego, pełniąc jednocześnie funkcję prokurenta spółki. W latach 2008-2012 pracował w Druk-Pak S.A. na stanowisku dyrektora ds. finansowych i wiceprezesa zarządu. Od marca 2012 Pan Lucjan Augustyn związany jest z grupą TDJ S.A. pracując na stanowisku dyrektora ds. ekonomicznych i finansowych w Kuźni GLINIK Sp. z o.o. Od 2013 roku pełnił funkcję dyrektora ds. finansowych w PGO S.A., gdzie nadzorował całokształt działalności finansowo-ekonomicznej. W latach 2015-2016 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. strategii PGO S.A. a od 2016 r. zajmuje stanowisko wiceprezesa ds. finansowych. Od 2017 r. pełni również funkcję wiceprezesa zarządu Odlewni Żeliwa "Śrem" Sp. z o.o.

Pan Andrzej Bulanowski posiada wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest absolwentem Podyplomowych Studiów Menedżerskich opartych o strukturę MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 1990 roku rozpoczął swoją karierę zawodową w przedsiębiorstwie Multiserwis Sp. z o.o. pracując na stanowisku dyrektora handlowego. Od 2000 roku związany jest z branżą stalową pracując w takich firmach jak: Enpol Sp. z o.o. w Gliwicach, ThyssenKrupp Energostal S.A., ArcelorMittal Distribution Poland oraz Stalprofil S.A., w których zarządzał zespołami handlowymi. W latach 2009-2017 pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Voestalpine Steel Service Center Sp. z o.o. Od 2017 r. pełni funkcję wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży PGO S.A. oraz wiceprezesa zarządu Odlewni Żeliwa "Śrem" Sp. z o.o.

.....
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

item Polska Sp. z o. o.
 Trojan Manufacturing Ltd.
ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.
Plasma Point Polska
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
SHOT BLASTING Sp. z o.o. Sp. k.