Manutan
Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Gotec
W czerwcu 2022 roku zakład Tenglong Polska Sp. z o.o. po raz kolejny przeszedł proces certyfikacji IATF 16949:2016, ale już na nową lokalizację przy ul. Strefowej 6 w Bieruniu.

Certyfikat został przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą, firmę LRQA, która jest uznanym koncernem na rynku międzynarodowym, zajmującym się certyfikacją w zakresie świadczonych usług.

tenglong polska iatf16949Wdrożenie certyfikatu na nowej lokalizacji dowodzi, że firma Tenglong Polska spełnia wymagania dotyczące Systemu Zarządzania Jakością i realizuje procesy ciągłego doskonalenia przy równoczesnym respektowaniu specyficznych wymagań klientów.

Warto dodać, że firma istnieje na rynku w Polsce od 2018 roku i już rok później dołączyła do grona firm branży automotive posiadających certyfikację IATF 16949:2016, której wdrożenie było warunkiem niezbędnym do rozwoju systemu oraz pozyskiwania nowych klientów i projektów.

W ramach zakończonej w tym roku inwestycji firma wybudowała nową halę produkcyjno-magazynową oraz wyposażyła ją w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji części układu klimatyzacji dla przemysłu motoryzacyjnego.

Tenglong Polska prowadzi również prace naukowo – rozwojowe, czego efektem jest wybudowany już CleanRoom, który ma na celu spełnienie wysokich wymagań czystości technicznej wyrobów, a także nowo powstające laboratorium.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SpecialTech
GOTEC Polska Sp. z o.o.
Etyfol
EVOTEC Sp. z o.o.
Malbox The Stamping Company
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.