Manutan
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
Gotec
Mija rok od ogłoszenia planów rozbudowy na terenie fabryki Stellantis w Tychach. To właśnie w grudniu ubiegłego roku władze zakładu FCA Poland Tychy ogłosiły inwestycję w projekt realizowany w najbliższych latach.

Dotyczy on produkcji nowych samochodów osobowych hybrydowych i elektrycznych dla trzech marek Koncernu.

Przy okazji realizacji świątecznego filmu na terenie fabryki mieliśmy okazję podejrzeć kilka ujęć z wewnętrznych kamer monitoringu. Na pierwszym planie ujrzeliśmy św. Mikołaja przemykającego w świątecznym Fiacie 500 Cabrio z pachnącą choinką oraz prezentami przez fabrykę. Ale zapis video ujawnił coś więcej. Na przyspieszonych ujęciach z kamer umieszczonych na jednostkach produkcyjnych widać rozpoczęte prace budowlane związane z przygotowaniem zakładu pod nowe inwestycje.


- Rok temu, podczas ogłaszania tej imponującej inwestycji w naszej fabryce, uznaliśmy, że dobrze byłoby zarejestrować na filmie przygotowania do uruchomienia nowej produkcji. W tym celu na wszystkich wydziałach produkcyjnych zamontowaliśmy dodatkowe kamery monitoringu, które przez 24 godziny na dobę rejestrują wszystko, co przez te kilkanaście miesięcy dzieje się w fabryce - powiedział Tomasz Gębka, dyrektor fabryki FCA Poland w Tychach. - Oczywiście te wszystkie zabiegi mają na celu publikację filmu tzw. timelapse w momencie uruchomienia produkcji, co nastąpi za kilka miesięcy. Chcieliśmy jednak przy okazji realizacji nagrania z życzeniami świąteczno-noworocznymi uchylić rąbka tajemnicy i pokazać kilka ujęć z dotychczasowych postępów prac. To oczywiście przystawka do dania głównego, jakim będzie zjechanie pierwszego nowego samochodu z linii montażu, na co musimy jeszcze chwilę poczekać - podsumował Tomasz Gębka.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ebalta Polska
MWM Business Solutions Sp. z o.o.
HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. o.o. & CO Sp. komandytowa
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
PAKOM Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.