Firma Tenglong Polska Sp. z o.o. będąca dostawcą części dla przemysłu motoryzacyjnego, uzyskała certyfikat ISO 14001:2015 potwierdzając tym samym, iż posiada wdrożone Systemy Zarządzania Środowiskowego i spełnia wymagania normy.

Otrzymanie certyfikatu jest kolejnym znaczącym krokiem w rozwoju firmy, podniesie naszą wiarygodność oraz konkurencyjność wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, w naszym asortymencie. W ramach ciągłego doskonalenia następnym krokiem będzie uzyskanie pełnej certyfikacji IATF 16949:2016, która również zaplanowana jest na ten rok - mówi Tomasz Kamiński, Prezes Zarządu spółki.

tenglong polska iso 14001
Tenglong Polska Sp. z o.o., specjalizuje się m.in. w produkcji części samochodowych, w szczególności przewodów do klimatyzacji samochodów osobowych oraz użytkowych, istnieje na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bieruniu od roku 2018.

Od czasu rozpoczęcia produkcji w roku 2019, zakład spełniał wymagania normy, jednak nie było to potwierdzone audytem i uzyskaniem certyfikatu. W roku 2020 zarząd firmy podjął decyzję o rozpoczęciu procedury certyfikacyjnej, która zakończyła się w czerwcu 2020 r. odbytym audytem oraz uzyskaniem certyfikatu.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

EUROTOM Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
 Trojan Manufacturing Ltd.
Holzverpackung Hüfingen Sp. z o.o.
KLGS Sp. z o.o.