Stokvis Tapes
VIA
Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Mercedes modele: E-Class, E-Class Coupé/Cabriolet, CLS, AMG GT 4-door coupe, z napędem na wszystkie koła, wyprodukowanych od 16.11.2015 r. do 20.04.2022 r., wiązka przewodów skrzyni biegów może nie odpowiadać specyfikacji.

W rezultacie naprężenia mechaniczne na uszczelce pojedynczych przewodów złącza mogą prowadzić do oderwania się uszczelki. Na skutek tego woda z nawierzchni drogi lub otoczenia może dostać się do złącza. Zbierająca się woda może spowodować pełzające zwarcie po zaparkowaniu pojazdu. Utrzymujące się przez dłuższy czas zwarcie może prowadzić do termicznego przeciążenia złącza, co może stwarzaC zagrożenie pożarowe.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 1 545 pojazdów.

Właściciele samochodów zostaną poinformowani o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu sprawdzenia i, w razie potrzeby, wymiany złącza oraz wzmocnienia prowadzenia wiązki przewodów skrzyni biegów za pomocą dodatkowego uchwytu.
0
Udostępniono
MotoSolutions
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.