Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Sigfox
Gotec
Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o., powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Mercedes Sprinter Typ 907, wyprodukowanych w Niemczech, odległość pomiędzy przewodami hamulcowymi a wiązką przewodów elektrycznych może być niewystarczająca.

Jeśli nie zostanie zachowany przewidziany odstęp pomiędzy przewodami hamulcowymi a wiązką przewodów elektrycznych, z czasem może dojść do przetarcia. W przypadku przetarcia izolacji przewodu elektrycznego nie można wykluczyć zwarcia i stopienia się przewodu hamulcowego, a tym samym wycieku płynu hamulcowego. W rezultacie w zestawie wskaźników zaświeci się lampka ostrzegawcza poziomu płynu hamulcowego. Z biegiem czasu i w przypadku zignorowania lampki ostrzegawczej poziomu płynu hamulcowego do momentu, gdy zabraknie płynu hamulcowego, droga hamowania pojazdu może się wydłużyć, co może doprowadzić do zwiększonego ryzyka wypadku. W najgorszym przypadku nie można wykluczyć ryzyka pożaru.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 547 pojazdów.

Właściciele samochodów zostaną poinformowani o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności naprawczych.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Novacode Sp. z o.o.
Substance Analyst
Craemer GmbH
Protomatic Sp. z o.o.
ebalta Polska
Scanway Sp. z o.o.