Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Volkswagen Motor Polska świętuje jubileusz 25-lecia W sobotę, 2 września fabryka silników Volkswagen Motor Polska w Polkowicach świętowała swoje 25 urodziny. Podczas jubileuszowej imprezy bawiło się ponad 5000 gości, na których czekał kolorowy i różnorodny program, pełen wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, najnowszych technologii, gier i muzyki.

Obecni i byli pracownicy oraz pracownicy firm podwykonawczych mogli świętować jubileusz fabryki razem ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Oprócz licznych atrakcji pod gołym niebem, goście mogli tego dnia zobaczyć także hale produkcyjne i biura fabryki. Trasa zwiedzania prowadziła przez proces produkcji silnika oraz jego najważniejszych komponentów. Zaproszeni mogli również podziwiać wystawę fotograficzną ze zdjęciami z najważniejszych wydarzeń z 25 lat historii firmy.

Volkswagen Motor Polska może poszczycić się wieloma sukcesami osiągniętymi w ostatnim ćwierćwieczu. Od lat jest jednym z najbardziej wydajnych zakładów produkcyjnych koncernu Volkswagen na świecie. Do tej pory fabryka wyprodukowała prawie 14 milionów silników Diesla, a sam takt produkcyjny na poziomie 27 sekund na silnik symbolizuje ciągłą pracę i zaangażowanie całego zespołu. Volkswagen Motor Polska zatrudnia aktualnie ponad 1100 pracowników oraz 300 pracowników firm podwykonawczych. Od 2019 roku w Polkowicach produkowana jest najnowsza generacja silnika Diesla w technologii MDB Evo.
Foto 2"Gratuluję naszym pracownikom z okazji 25-lecia przedsiębiorstwa. Od ćwierć wieku Polkowice stawiają coraz bardziej na skuteczność i najwyższą jakość. Patrząc na nadchodzące lata i nową generację silników zakład jest dobrze przygotowany na przyszłość. Skrupulatność i pasja, z jaką cała załoga tworzy najlepsze produkty dla naszych klientów, fascynują mnie każdego dnia na nowo."

Dirk Strümpfler, Prezes zarządu Volkswagen Motor Polska

"Te 25 lat minęło nam bardzo szybko. Dzieci, które nasi pracownicy zabrali ze sobą na pierwszy Dzień Otwartych Drzwi jeszcze w wózkach, dzisiaj pracują w naszej fabryce a część z nich przyszła na nasz jubileusz z własnymi dziećmi. Bardzo się cieszę, widząc jak dorosłe już dzieci pracują ze swoimi rodzicami w Volkswagen Motor Polska. Życzę wszystkim, abyśmy kolejne 25 lat równie prężnie kontynuowali naszą działalność, już wspólnie z trzecim pokoleniem pracowników. Dziękuję bardzo wszystkim, dzięki których wspaniałej pracy jest to możliwe.

Włodzimierz Broda, Przewodniczący OZ NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Motor Polska

Volkswagen Motor Polska dziękuje wszystkim pracownikom, partnerom oraz klientom za 25 lat świetnej współpracy!
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
item Polska Sp. z o. o.
LINEX Sp. z o.o.