Stokvis Tapes
Manutan
Sandvik
Aalberts
VIA
Gotec
17 maja br. odbyło się oficjalne podpisanie porozumienia pomiędzy Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK", a Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) dotyczące współpracy w sprawie organizacji szkoleń dla osób z Ukrainy.

Podpis na dokumencie złożyli Piotr Wojtyczka, prezes zarządu WSSE „INVEST-PARK” i Dariusz Mikołajczak, prezes zarządu TMMP.

Obie spółki mając na względzie kryzys humanitarny wywołany wojną na terenie Ukrainy, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, postanowiły współdziałać w celu aktywizacji zawodowej uchodźców deklarujących wolę podjęcia pracy w sektorze przemysłowym. Na terenie centrum szkoleniowego TMMP już od poniedziałku 23 maja mają odbywać się specjalne szkolenia z zakresu podstawowych kompetencji niezbędnych na stanowisku pracownika produkcyjnego.

Osoby z Ukrainy, które w ramach działań podejmowanych przez WSSE „INVEST-PARK”, także w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta Wałbrzycha, wypełniły ankietę i zgłosiły się do uczestnictwa w szkoleniach im dedykowanych, w tym w szkoleniu przygotowanym przez TMMP, zostaną przydzielone do jednej z dwóch ścieżek szkoleniowych. Jest to dla tych osób nie tylko okazja na zdobycie konkretnych umiejętności, ale także na uzyskanie doświadczenia w rozmowach rekrutacyjnych i "dotknięcia" procesu produkcji.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Fromm Poland Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
AGTOS Polska Sp. z o.o.
ELPLC S.A.
PAKOM Sp. z o.o.