GEORG UTZ
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA
O 240 zł brutto wzrosną od kwietnia wynagrodzenia zasadnicze pracowników spółki Grammer Automotive Polska w Sosnowcu.

Warunkiem podwyżki jest co najmniej roczny staż w firmie. Osoby z krótszym stażem dostaną podwyżkę wynoszącą 200 zł brutto. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane 29 marca. To efekt uzgodnień pomiędzy kierownictwem spółki a międzyzakładową organizacją NSZZ „Solidarność” w Bitron Poland, która zrzesza w swoich szeregach pracowników Grammera.

Obok wzrostu płac związkowcy z „Solidarności” wynegocjowali dla pracowników Grammera nagrody jubileuszowe. W zależności od stażu pracy wyniosą one od 500 do 1000 zł brutto. Prawo do pierwszej nagrody stażowej pracownik nabędzie po dziesięciu latach pracy w Grammerze. - To zupełna nowość. „Jubilaty” w tej firmie nigdy wcześniej nie były wypłacane. Pracownicy są zadowoleni, w tym i w przyszłym roku prawo do nagrody uzyska w sumie 55 osób - podkreśla Izabela Będkowska, przewodnicząca „Solidarności” w Bitron Poland. Jak zaznacza, zasady dotyczące wypłacania nagród jubileuszowych zostały wpisane do regulaminu wynagradzania.

Grammer Automotive Polska w Sosnowcu produkuje elementy z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej. W spółce pracuje 280 osób.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
TM LagerTechnik
KNAUF Industries Polska Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Novacode Sp. z o.o.