Takoni
Stokvis Tapes
Galvanopartners
VIA
Zakład Groupe PSA w Tychach uruchomił 1 września br. trzecią zmianę produkcyjną. Fabryka prowadzi, od stycznia 2019 roku, regularną produkcję trzycylindrowego silnika benzynowego PureTech.

Wcześniej została zmodernizowana w oparciu o z filozofię Idealnej Fabryki Groupe PSA, zwiększając wydajność i elastyczność. Tyski zespół wypracował bardzo efektywny model funkcjonowania, który pozwala mu na sprawne dostosowywanie się do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Dzięki temu, firma skutecznie podejmuje kolejne wyzwania jakie przynosi kryzys wywołany pandemią koronawirusa.

Trzecia zmiana produkcyjna w tyskim zakładzie ruszyła we wtorek, 1 września, uzupełniając dotychczasowy, dwuzmianowy, system produkcji. Rozszerzenie działalności przedsiębiorstwa pozwala na ochronę zatrudnienia dla jego wszystkich 600 pracowników. Ponadto, umożliwia utworzenie 110 dodatkowych miejsc pracy, które zostały zaoferowane pracownikom siostrzanego zakładu w Gliwicach, produkującego obecnie w organicznym zakresie.

- Uruchomienie trzeciej zmiany pozwala nam dać stabilne zatrudnienie wszystkim 710 pracownikom, co jest szczególnie ważne w tych trudnych ekonomicznie czasach. Jesteśmy silnym zespołem, który jest gotowy do dalszego działania i przezwyciężenia trudności, które przynosi kryzys zdrowotny i ekonomiczny - powiedział Janusz Puzoń, Dyrektor Zakładu Groupe PSA Tychach.

Od 1 września produkcja w tyskim zakładzie Groupe PSA odbywa w rotacyjnym systemie trzyzmianowym, w pełnym reżimie sanitarnym COVID-19 w celu ochrony zdrowia pracowników.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.
Impel Group
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
GREG-PLAST
Galwanizer Sp. z o.o.