Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej, którego organizatorem jest AutomotiveSuppliers.pl.

W 7. edycji Automotive CEE Day w 2019 r. wzięło udział ponad 400 osób reprezentujących 265 firm, które umówiły blisko 1 250 spotkań B2B. - Pierwotnie w tym roku, tak jak w poprzednich latach wydarzenie miało odbyć się w formie stacjonarnej w Opolu - mówi Małgorzata Zborowska-Stęplewska. Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Ze względu na obecną sytuację w Europie podjęliśmy decyzję, że Automotive CEE Day będzie w nowej formule. Spotkania zakupowe odbędą się online, poprzez zintegrowany system video.

- Automotive CEE Day 2020 ONLINE daje całkowicie nowe możliwości uczestnikom - zaznacza Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Po pierwsze, wydłużyliśmy czas wydarzenie do trzech dni (4-6 listopada). Tym samym maksymalna liczba umówionych spotkań wzrasta z 20 do 30. Po drugie, uczestnicy mogą zdecydować czy chcą wziąć udział we wszystkich dostępnych sesjach czy na przykład w konkretnych wybranych dniach.

Spotkania odbędą się online poprzez platformę b2match, na której wdrożone zostało zintegrowane rozwiązanie do wirtualnych spotkań 1:1. - Zakładamy, że rozwiązanie online pozwoli na udział nowym działom zakupów, które dotychczas nie uczestniczyły w naszym wydarzeniu - dodaje Rafał Orłowski. 

Wśród potwierdzonych działów zakupów są m.in. FCA i MAN Bus, Toyota Motor Manufacturing Poland czy Ifa Powertrain Polska. - W najbliższych dniach dołączą kolejni przedstawiciele zarówno producentów pojazdów i jak i dostawców I rzędu - mówi Małgorzata Zborowska-Stęplewska.

Kto powinien wziąć udział Automotive CEE Day 2020 ONLINE? Firmy działające w branży motoryzacyjnej lub firmy zainteresowane włączeniem się do łańcucha dostaw. Zwłaszcza z następujących sektorów:
  • Producenci pojazdów
  • Części i komponenty
  • Systemy i moduły
  • IT
  • Automatyzacja i robotyzacja
  • Produkcja i serwis
  • Badania i rozwój
Tylko do 8 października można dokonać rejestracji na preferencyjnych warunkach.

Więcej informacji i formularza rejestracyjny jest dostępny na https://automotive-cee-day-online.b2match.io
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Aplast Krawczyk s.c.
P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.
MM Systemy Sp. z o.o.
Georg Utz Sp. z o.o.
KLG Sp. z o.o.
3M Poland Sp. z o.o.