Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
We wtorek 30 kwietnia br. odbyło się oficjalne przekazanie elektrycznego autobusu AUTOSAN SANCITY 10LFE dla Gminy Miejskiej Jarosław. To już kolejne podkarpackie miasto, które będzie miało w swoim taborze nowoczesne, miejskie autobusy AUTOSAN.

Dostawa jest wynikiem wygranego przez HSW S.A. Oddział Autosan przetargu, a zakup autobusu został zrealizowany w ramach projektu „JarosLove - z miłości do ludzi”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 - 2021 oraz budżetu Państwa.

SANCITY 10LFE jest pierwszym autobusem elektrycznym w jarosławskiej komunikacji miejskiej. Wyposażony został w silnik VOITH o mocy 250 kW oraz baterie BMZ o łącznej pojemności 362 kWh. Na jednym ładowaniu może pokonać trasę blisko 400 km. Autobus przewozić może łącznie 71 pasażerów, w tym 24 na miejscach siedzących. Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zostały w nim zamontowane urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i komfort podróżowania takie jak między innymi: klimatyzacja przestrzeni pasażerskiej i kabiny kierowcy, system przyklęku ECAS, rampa dla wózka inwalidzkiego, światła włączane automatycznie – czujnik zmierzchu, system informacji pasażerskiej, system monitoringu, system detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika.

Zeroemisyjny SANCITY 10LFE na życzenie Zamawiającego pomalowany został na kolor zielony, który sam z siebie kojarzy się z ekologią. Dodatkowo, w naszej opinii, autobus świetnie prezentuje się na tle wiosennej zieleni!

„Jesteśmy dumni, że jako lokalne przedsiębiorstwo HSW S.A. Oddział Autosan w Sanoku dostarcza podkarpackim miastom nowoczesne, komfortowe i przyjazne środowisku autobusy marki AUTOSAN” - powiedział podczas przekazywania pojazdu Pan Maciej Borecki, Dyrektor HSW S.A. Oddział Autosan w Sanoku.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
RABUGINO Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
GABEC
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)