Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Firma Bridgestone zdobyła prestiżową nagrodę PACCAR 50PPM Quality Achievement Award za wyniki osiągnięte, jako dostawca opon w Europie, w 2009 roku.

Nagroda ta, którą firma Bridgestone zdobyła po raz pierwszy, przyznawana jest wyłącznie wybranej grupie dostawców spełniających najwyższe wymagania jakościowe sformułowane przez spółkę-matkę DAF - PACCAR Inc.

”Bridgestone Europe cieszy się z wyróżnienia prestiżową nagrodą Quality Achievement Award przyznaną przez DAF” – mówi Gerry Duffy, Vice President Sales & Marketing. ”Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy wysokie wymagania w zakresie jakości produktów i usług stawiane przez spółkę PACCAR i chcielibyśmy kontynuować partnerską współpracę naszych firm.

Bridgestone Europe dostarcza spółce DAF pełną gamę opon na wyposażenie standardowe produkowanych przez nią średnich i dużych ciężarówek, umożliwiając operatorom flot spełnianie coraz surowszych norm środowiskowych oraz europejskich norm emisji spalin, bez wpływu na bezpieczeństwo, ekonomię eksploatacji, czy wysokość nadwozia samochodów.

DAF to czołowy producent samochodów ciężarowych w Europie o mocnej pozycji rynkowej w segmentach ciągników i dużych pojazdów ciężarowych.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
HQ Plastics
Fromm Poland Sp. z o.o.
AGTOS Polska Sp. z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
MWM Business Solutions Sp. z o.o.