1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
CABKA
Aalberts
VIA
Sigfox
Gotec
Ford ogłosił, że Romulus w stanie Michigan będzie nowym mejscem globalnego centrum doskonałości w zakresie akumulatorów – Ford Ion Park.

Projekt ten zdecydowanie przyspieszy badania i rozwój technologii akumulatorów, w tym przyszłą ich produkcję.

Nowe laboratorium pomoże Fordowi przyspieszyć proces opracowywania akumulatorów, aby dostarczać jeszcze wydajniejsze, konkurencyjne cenowo akumulatory. Jest ono również częścią zobowiązania Forda do uczynienia stanu Michigan centralnym punktem swojej strategii skupionej na pojazdach elektrycznych.

Nowe laboratorium szkoleniowe Ford Ion Park, które zostanie otwarte w przyszłym roku i wykorzysta 100 milionów ze 185 milionów dolarów inwestycji Forda nakierowanej na rozwój, testowanie i budowę akumulatorów samochodowych. Jest to część wartej 30 miliardów dolarów inwestycji Forda w elektryfikację motoryzacji do 2025 roku.

W 2010 roku Ford zobowiązał się do uczynienia ze stanu Michigan centrum doskonałości dla pojazdów elektrycznych i wybrał lokalizację laboratorium w Romulus z myślą o współpracy i przyspieszonym udostępnianiu technologii.

Ford zobowiązał się też do montażu całkowicie elektrycznego Forda F-150 Lightning w Rouge Electric Vehicle Center w Dearborn w stanie Michigan, dodając 500 nowych miejsc pracy.

W tym roku Ford rozszerzył też linię produkcyjną o silniki elektryczne i skrzynie biegów do pojazdów hybrydowych i w pełni elektrycznych, zachowując łącznie 225 miejsc pracy w Michigan.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BeGC Polska Sp. z o.o.
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.
NGplast Sp. z o.o. - opakowania przemysłowe