Stokvis Tapes
Manutan
Aalberts
VIA
Gotec
W II kwartale 2022 r. sprzedaż amerykańskiego koncernu Lear Corporation wyniosła 5,07 mld dolarów. To o 7 proc. więcej niż w analogicznym kwartale zeszłego roku (4,76 mld dolarów).

- W kwartale charakteryzującym się ciągłymi zakłóceniami w łańcuchu dostaw w branży, w tym istotnymi przestojami produkcyjnymi w Chinach związanymi z COVID oraz zwiększonymi kosztami towarów, Lear odnotował solidne wyniki finansowe w II kwartale - powiedział Ray Scott, prezes i dyrektor generalny Lear. - Aktywnie podejmujemy kroki w celu obniżenia kosztów i poprawy elastyczności produkcji, aby zapewnić firmie osiągnięcie sukcesu w wielu scenariuszach wielkości branżowych. Przejęcie IGB, które ogłosiliśmy w tym kwartale, jeszcze bardziej wzmocni pozycję Leara jako wiodącego dostawcy siedzeń samochodowych. Zwiększony nacisk na komfort termiczny stworzy wartość dla naszych klientów, dzięki innowacyjnym i wydajnym produktom, które poprawiają jakość, wydajność, wagę i koszty.

Zysk netto wyniósł 68,5 mln dolarów wobec 175,2 mln dolarów straty w II kwartale zeszłego roku.

Lear Corp. zakłada, że w całym 2022 roku będzie miał sprzedaż na poziomie 20,55-21,05 mld dolarów a EBITDA - 1,40-1,50 mld dolarów.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PAKOM Sp. z o.o.
MTM Mycie Przemysłowe Sp. z o.o.
SurTec Polska Sp.z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Malbox The Stamping Company