Takoni
Stokvis Tapes
Galvanopartners
VIA
John Elkann, prezes spółki Stellantis i Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis, symbolicznie uderzą w dzwon giełdowy, rozpoczynając uroczyście sesję giełd w Paryżu i Mediolanie w poniedziałek 18 stycznia 2021 r. i sesję giełdy w Nowym Jorku we wtorek 19 stycznia 2021 r.

Z okazji debiutu akcji spółki Stellantis, utworzonej w wyniku fuzji FCA i Groupe PSA, John Elkann, prezes Stellantis i Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis, uderzą symbolicznie w dzwon giełdowy otwierający trzy giełdy, na których będą notowane akcje spółki Stellantis.

Przewiduje się, że wprowadzenie akcji Stellantis do obrotu na giełdzie Euronext w Paryżu i włoskiej giełdzie papierów wartościowych Borsa Italiana w Mediolanie rozpocznie się w poniedziałek 18 stycznia 2021 r., natomiast na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych (NYSE) we wtorek 19 stycznia 2021 r. NYSE jest zamknięta w poniedziałek, 18 stycznia, z okazji Dnia Martina Luthera Kinga Jr.

Ceremonie otwarcia transmitowane za pośrednictwem webcast:

Poniedziałek 18 stycznia:

Wtorek 19 stycznia 2021 r.:

Fuzja FCA i Grupy PSA została zakończona 16 stycznia 2021 r. Aakcjonariusze Grupy PSA otrzymają 1 742 akcje Stellantis za każdą akcję PSA, natomiast akcjonariusze FCA otrzymają 1 akcję Stellantis za każdą akcję FCA.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

YETICO S.A.
Pol-Technology Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.