Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
CABKA
Aalberts
VIA
robohakaton
Sigfox
Gotec
4,5-milionowy egzemplarz samochodu zjechał z linii montażowej z fabryki Toyota Manufacturing UK (TMUK) w Burnaston.

Jubileuszowe auto Toyota Corolla Hatchback z silnikiem 1,8l został wyprodukowany 12 czerwca i trafi do klienta w Polsce.

Jim Crosbie, dyrektor zarządzający TMUK, powiedział: „Widząc, że 4,5-milionowy samochód zjeżdżający z linii, wszyscy w TMUK mają poczucie dumy z tego, co osiągnęliśmy w ciągu prawie 30 lat produkcji najwyższej jakości. Symbolizuje on także wielkie zaangażowanie i ducha zespołu wszystkich naszych członków, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoimy, i zapewnić nam przyszłość jako konkurencyjny i wysoko wydajny biznes".

Na skutek epidemii COVID-10 nastąpił przestój w tej fabryce. Produkcja została wznowiona 26 maja, zgodnie z wysokimi środkami bezpieczeństwa i higieny, zapewniających bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie wszystkim pracownikom.

Fabryka w Burnaston produkuje auta Toyoty od 1992 roku. Około 90 proc. pojazdów jest eksportowanych na rynki zagraniczne, głównie do Europy. Obecnie wytwarzany jest model Corolla w wersjach Hatchback i Touring Sports. Siostrzana fabryka TMUK w Deeside w Północnej Walii produkuje doskonały hybrydowy silnik 1,8 l. Te jednostki napędowe montowane są w autach w Burnaston.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Stansefabrikken Automotive
IPS Europe Sp. z o.o.
Craemer GmbH
item Polska Sp. z o. o.
LINEX Sp. z o.o.
YETICO S.A.