Stokvis Tapes
Takoni
VIA
28 marca br. z linii produkcyjnej fabryki Volkswagen Slovakia zaczęły zjeźdżać egzemplarze Škody Superb Limousine. To trzeci model projektu BETA+, który wchodzi do produkcji w Bratysławie, po Volkswagenie Passacie i Škodzie Superb Combi.

- Dzięki projektowi BETA+ osiągnęliśmy kolejny ważny kamień milowy. Do naszego portfolio produkcyjnego dodajemy trzeci model z rodziny BETA+ - Škodę Superb Limousine - który jest dowodem kompetencji zawodowych, wieloletniego doświadczenia naszego zespołu, a także udanego wykorzystania synergii w ramach Grupy. Potwierdza to również nasz status jako wieloletniego i wiarygodnego partnera marek Grupy, który nieustannie pracuje nad zabezpieczeniem przyszłości zakładu i jego pracowników - powiedział Wolfram Kirchert, Prezes Zarządu i Członek Zarządu ds. Technicznych w Volkswagen Slovakia.
vw slovakia superb lim
Obecnie w VW Slovakia produkowane są modele Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Volkswagen e-up!, Seat Mii, Škoda Karoq, a Volkswagen Passat, Škoda Superb Combi teraz także Škodzie Superb Limousine.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

NESDESIGN Sp. z o.o.
Shapers’ Polska Sp. z o.o.
Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
Mondi Simet Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.