Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Miło nam poinformować, że w ciągu niespełna 20 dni od uruchomienia platformy internetowej 7. spotkania zakupowego Automotive CEE Day, (26-27 marca br., Opole) swój udział zgłosiło już 140 firm.


- Udział potwierdziło ponad 260 osób z 7 krajów - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Stopniowo do uczestników dołączają działy zakupów reprezentujące producentów pojazdów oraz dostawców I rzędu. Są wśród nich FCA (5 działów zakupów), Polaris, IFA, Sitech, Sanden oraz ZF. Wkrótce będziemy informowali o kolejnych producentach, którzy chcą nawiązać współpracę z dostawcami produkcyjnymi i nieprodukcyjnymi.

Na ukończeniu jest rezerwacja stoisk. - W ciągu kilkunastu dni niemal wszystkie dostępne miejsca (ponad 60 stoisk) zostały wykupione - dodaje Rafał Orłowski. - Obecnie do dyspozycji zostało ostatnich kilka stoisk.

Zachęcamy do udziału w nadchodzącym Automotive CEE Day 2020, które jest  doskonałą okazją aby w jednym miejscu i w jednym czasie spotkać najważniejsze firmy motoryzacyjne. Sukcesu dotychczasowych edycji należy upatrywać w internetowej platformie, poprzez którą uczestnicy sami umawiają spotkania. - Co roku platforma jest modyfikowana, aby jak najbardziej ułatwiała nawiązywanie nowych relacji biznesowych firmom motoryzacyjnym przyjeżdzającym do Opola - podkreśla Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl.

Zachęcamy do udziału w największym motoryzacyjnym spotkaniu zakupowym w Polsce - to spotkanie jest dla Ciebie i Twojej firmy!

Szczegóły i rejestracja online na www.automotiveceeday.eu.

automotive cee day 2020 2

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Elkom Trade S.A.
CAMdivision Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o. o.
item Polska Sp. z o. o.
Paks'D Sp. z o.o.
Silesia Plastics s.c.