Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Z przyjemnością informujemy, że liczba potwierdzonych uczestników 9. spotkania zakupowego Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia br.) przekroczyła już 410 przedstawicieli branży!


- W minionym tygodniu zarejestrowało się blisko 130 osób - zaznacza Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Zainteresowanie uczestnictwem w Automotive CEE Day 2024 jest zdecydowanie wyższe niż zeszłoroczną edycją w tym samym czasie.

W ostatnich dniach grono działów zakupów poszerzyło się o przedstawicieli takich firm jak Nifco Poland, UFI Filters, Guotai-Huarong (Poland) czy Marelli - pełna lista blisko 40 potwierdzonych działów zakupów dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.

Rozszerza się nie tylko lista zgłoszonych firm ale także potwierdzanych spotkań B2B. - Obecnie poprzez internetową platformę zostało rozesłanych ponad 800 zaproszeń, z których ponad 70 już potwierdzono - podkreśla Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Zakładamy, że docelowo liczba potwiedzonych stolikowych rozmów przekroczy zeszłoroczny rekord wynoszący 1 900 spotkań B2B.

 
 Przypominamy, że ceny EARLY BIRDS obowiązują tylko do końca dzisiejszego dnia, tj. 12 lutego.

Jest tyle możliwości, ilu uczestników wydarzenia. Pierwszy krok należy do Państwa - wystarczy dokonać rejestracji na platformie www.automotiveceeday.eu aby zostać aktywnym uczestnikiem kwietniowego spotkania w Opolu.

Nawiąż nowe relacje kooperacyjne i biznesowe!

Kontakt:
tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Partnerzy
igopaksurtec
igopakvia
via
Patroni
pgmpgm

0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Projektowanie i Budowa Maszyn Artur Kania
CWS Polska
ANT Solutions Sp. z o.o.
GABEC
FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.