Już za kilka tygodni oddamy w Państwa ręce kolejne wydanie kwartalnika AutomotiveSuppliers.pl review.

- Nasze wydawnictwo trafia do menadżerów motoryzacyjnych już od 12 lat - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - W każdym wydaniu staramy się zaprezentować informacje i rozwiązania wspierające pracę oraz funkcjonowanie zakładów produkcyjnych.

Epidemia COVID-19 niezwykle mocno uderza w światowy przemysł motoryzacyjny. Sytuacja na europejskich rynkach nadal jest niepewna. Najprawdodobniej pierwsze oznaki ożywienia zaczniemy odczuwać pod koniec I półrocza 2021 roku. - W najbliższym wydaniu kwartalnika przybliżymy tematykę, która pomoże Państwu lepiej przygotować się do zachodzących zmian - dodaje Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl

W wydaniu 3/2020 znajdą opublikujemy artykuły:
  • Trudne lata przed przemysłem motoryzacyjnym
  • COVID-19 w krajach CEE - sytuacja sektora motoryzacyjnego w Czechach, na Węgrzech i Słowacji
  • Upadłość lub restrukturyzacja zakładu produkcyjnego w dobie regulacji tzw. Tarczy Antykryzysowej
  • Przejęcia i fuzje w przemyśle motoryzacyjnym
  • Najwięksi pracodawcy w sektorze dostawców - zatrudnienie na koniec I półrocza 2020
  • Wywiad z nowym szefem VW Poznań
  • Czy czeka nas jeszcze większa automatyzacja i robotyzacja produkcji?
asr
Nasze łamy są otwarte na prezentację interesujących case studies i rozwiązań - zapraszamy do współpracy. Dlaczego warto publikować w kwartalniku AutomotiveSuppliers.pl review:
  • duży zasięg wersji elektronicznej - kwartalnik można przeczytać online w portalu oraz na naszym koncie Linkedin (ponad 12,6 tys. obserwujących) lub pobrać w wersji pdf (standardowo 1 000 - 1 200 pobrań poszczególnych wydań).
  • istotna grupa docelowa - osoby zarządzające firmami oraz menadżerowie średniego szczebla (szefowie produkcju, HR, jakości, logistyki i in.).
  • najciekawsze artykuły publikowane są także w portalu a także zamieszczane w newsletterze (ponad 3 000 odbiorców).
Przypominamy także, że każda firma, która skorzysta z wpisu do internetowej bazy dostawców, będzie upublikowana także w kwartalniku (w postaci wizytówki opisu działalności firmy).

Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SIROPOL Sp. z o. o.
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
KLG Sp. z o.o.
EUROTOM Sp. z o.o.