Stokvis Tapes
VIA
ITA Sp. z o.o. to kolejny dostawca nieprodukcyjny, który dołączył do internetowej bazy firm motoryzacyjnych portalu AutomotiveSuppliers.pl.


To polskie przedsiębiorstwo, które od 1999 r. dostarcza przemysłowi oraz nauce systemy pomiarowe i narzędziowe oraz świadczy usługi metrologiczne i kalibracyjne.

ITA posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, świadcząc wszechstronne usługi metrologiczne i kalibracyjne. Jako jedna z nielicznych w Polsce, spółka otrzymała Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025 dla przeprowadzania kalibracji całego szeregu urządzeń pomiarowych. Posiada również Dział Badawczo Rozwojowy zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem specjalnych stanowisk również do pomiarów zautomatyzowanych i zrobotyzowanych.

ita

Systemy pomiarowe, które oferuje wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów pod względem ich poprawności wymiarowej oraz szeroko pojętych badań materiałowych takich jak np. wytrzymałość czy skład.

ITA jest również dostawcą systemów narzędziowych, oferuje wysokowydajne narzędzia frezarskie, wiertła i narzędzia do obróbki gwintów, oprawki i systemy mocowania narzędzi, ustawiacze narzędziowe oraz wyposażenie warsztatowe.

Więcej o ITA Sp. z o.o. - czytaj w bazie dostawców.
0
Udostępniono
Automotivr CEE Day
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SpecialTech
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
 bekuplast S.A.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.