Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Zarząd Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na początku września podpisał cztery kolejne decyzję o wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorców w tym dla Botai Die Casting Poland Sp. z o. o.


W ramach nowej inwestycji spółka BOTAI DIE CASTING (POLAND) Sp. z o.o. zainwestuje pięćdziesiąt milionów złotych i wybuduje nowy zakład produkcyjny w woj. Lubelskim w Lubartowie. Przedsiębiorstwo działa w branży motoryzacyjnej, zajmuje się produkcją oraz obróbka części i komponentów samochodowych. W ramach nowego zakładu produkcyjnego, powstanie także 60 nowych miejsc pracy.

„TIS” Tomasz Anioł zainwestuje ponad siedemnaście milionów złotych w gminie Pilzno na podkarpaciu, w ramach projektu inwestor , który specjalizuje się w zaopatrywanie klientów w materiały spawalnicze wysokiej jakości. Firma ta planuje wybudować halę produkcyjna wraz z niezbędnym wyposażeniem i specjalistycznymi maszynami i urządzeniami, realizacja inwestycji przyczyni się do stworzenia 8 nowych miejsc pracy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „SUPRON 3” spółka z o.o. działające w Radomiu jest znanym producentem sprzętu przeciw pożarowego (m.in. hydrantów wewnętrznych, szaf ochronnych, węży pożarniczych oraz ekwipunku osobistego strażaka). W ramach zwiększenia zdolność produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa, spółka zainwestuje ponad sześć milionów złotych, a realizacja inwestycji przyczyni się do utworzenia pięciu nowych miejsc pracy.

Metapol sp. o.o. zlokalizowany w Mielcu, planuje rozbudować obecną halę produkcyjną, a także zmodernizować istniejącą oraz zakupić specjalistyczne maszyny. Spółka jest znanym producentem elementów sprężystych (sprężyny do m.in. samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników). W ramach modernizacji i rozbudowy zakładu, przedsiębiorstwo planuje ponieść nakłady finansowe w wysokości blisko trzech milionów złotych, co przyczyni się do utworzenia dwóch nowych miejsc pracy.

Powyższe cztery przedsiębiorstwa w trzech województwach zainwestują ponad 76 milionów złotych.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Hauck Heat Treatment Sp. z o.o.
Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.