Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
Aalberts
VIA
Gotec
Dyrekcja fabryki FCA Poland w Tychach, należąca do Grupy Stellantis, poinformowała o przedłużeniu o kolejne dni przestoju, który rozpoczął się 5 lipca.

"Dyrekcja FCA Poland S.A. informuje, że w poniedziałek 12 lipca oraz we wtorek 13 lipca nastąpi wstrzymanie działalności produkcyjnej w Zakładzie Tychy. W powyższych dniach pracował będzie wyłącznie niezbędny personel, którego obecność związana jest z koniecznością natury technicznej i organizacyjnej.

Pracownikom FCA Poland, posiadającym urlop zaległy za rok 2021, urlop taki zostanie udzielony w powyższych dniach. W pozostałych przypadkach - jeżeli pracownik był gotów do wykonywania pracy - przysługiwać będzie wynagrodzenie za czas przestoju określone w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy FCA Poland S.A.

Informacja dotycząca kolejnych dni lipca będzie przekazywana na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji związanej z dostawami komponentów służących do produkcji samochodów".

W najgorszym przypadku, jeśli nie uda się wznowić produkcji w kolejnych dniach, przestój może potrwać łącznie nawet pięć tygodni ponieważ od 26 lipca do 8 sierpnia zaplanowany jest tegoroczny przestój wakacyjny w FCA Poland.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Wirthwein Polska Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Shot Blasting Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
Substance Analyst
Malbox The Stamping Company