Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
EMTECH
W dzisiejszych czasach szybki rozwój technologii i innowacyjności napędza producentów do podjęcia kroków, które zbudują silny łańcuch dostaw spełniający wymagania krótkich terminów realizacji, wysokiej jakości produktów i usług oraz szybkiej decyzyjności.

HQ Plastics to polski producent elementów tworzywowych działający głównie w branży motoryzacyjnej. Po prawie 7 latach działalności osiągnął od początku założony cel stania się niezależnym producentem we wszystkich procesach, aby oferując klientom wszystko co wymagają, w możliwie najkrótszym czasie. Szeroka i uszczegółowiona wiedza, począwszy od budowy i konstrukcji form wtryskowych po realizację seryjnej produkcji, tworzy pełny pakiet obsługi najbardziej wymagających klientów. HQ Plastics jest firmą rodzinną. Jej właściciele są niezmiennie bezpośrednim kontaktem dla klientów. Posiadają ogromne wsparcie od swoich najbliższych, którzy dopełniają zarządzanie wszystkimi procesami firmy.

HQ Plastics działa na rynku od 2013 roku, ale bazuje na ponad 17-letnim doświadczeniu właścicieli. W zakładzie w Skoczowie produkowane są elementy na maszynach wtryskowych (35t-550t) metodą wtrysku, obtrysku tworzywo-tworzywo, tworzywo-metal i montażu (z metalem, taśmami, piankami), z elementami zgrzewania ultradźwiękowego oraz tampodrukami. Przy realizacji wielu kolejnych projektów struktura firmy musiała zostać rozbudowana, aby zapewnić sprawną komunikację z klientami oraz dostawcami. Zgodnie z polityką firmy kierownicy działów zostali przeszkoleni, począwszy od obsługi maszyn po całość procesów, aby zapewnić klientowi pełną i profesjonalną obsługę.
hq plastics 1
HQ Plastics oferuje samodzielne wsparcie, które jest bardzo ważne w obecnym tempie rozwoju branży motoryzacyjnej - projektowanie i wdrażanie zmian do konstrukcji elementów tworzywowych, projektowanie i budowa form wtryskowych - prototypowych i seryjnych, realizacja procesów na formach powierzonych.

Sprawne zarządzanie procesami wspiera, zaprojektowany pod potrzeby HQ Plastics i specyficzne wymagania wszystkich klientów, system ERP z pełną elektroniczną rejestracją poszczególnych procesów. Generowanie raportowania BI z systemu pozwala nadzorować wszystkie wskaźniki i panować nad wydajnością i jakością procesów. Firma uzyskała certyfikację IATF 16949:2016 i ISO 9001:2015 na projektowanie i produkcję elementów tworzywowych. Wszystko co tworzy HQ Plastics wynika z wymagań klientów i rynku, wszystko czego nie posiadają a byłoby wymagane może zostać w trybie szybkim zaadoptowane pod wymagania odbiorców. Samodzielny nadzór nad wszystkimi procesami pozwala na wprowadzanie szybkich zmian.

HQ Plastics jest coraz bardziej rozpoznawalną marką. Jej właściciele stworzyli markę od zera i wprowadzili na rynek bardzo pozytywny przekaz, którym zarządzają młodzi ludzie z ogromną wiedzą techniczną. Zachęcamy do współpracy wszystkich potencjalnych klientów i dostawców - HQ Plastics to młody, ale solidny partner na rynku Automotive.

Więcej na www.hqplastics.pl
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 bekuplast S.A.
FABER CNC
MM Systemy Sp. z o.o.
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
FIUKA Polska Sp. z o.o.