Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Przypominamy, że tylko do końca bieżącego tygodnia zainteresowane osoby mogą skorzystać z niższej ceny na udział 9. edycji Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia 2024 r.).

- Przygotowania do kwietniowego spotkania zakupowego wkraczają w decydującą fazę - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Skupiamy się na tym aby uczestnicy omówili jak największą liczbę spotkań B2B.

Obecnie swój udział potwierdziło 630 przedstawicieli sektora motoryzacyjego, reprezentujący ponad 400 firm z 17 krajów na świecie. 

 
Korzyści z udziału w Automotive CEE Day to m.in.:
  • dostęp do internetowej platformy umawiania spotkań B2B,
  • znacząca oszczędność czasu i pieniędzy - możliwość spotkania w jednym czasie (w jednym lub obu dniach wydarzenia) od kilkunastu do kilkudziesięciu potencjalnych dostawców produkcyjnych i/lub nieprodukcyjnych,
  • bezpośredni wpływ na własny harmonogram spotkań - uczestnicy sami potwierdzają zaproszenia, dzięki czemu przyjeżdżając do Opola wiedzą z kim, o której godzinie i przy którym stoliku mają spotkania,
  • weryfikacja potencjału potencjalnych partnerów - 20-minutowe spotkania pozwalają wstępnie ocenić czy z daną firmą można przejść do kolejnego etapu rozmów.
Nie czekaj do 28 marca - zarejestruj się już teraz na platformie www.automotiveceeday.eu,

Nawiąż nowe relacje kooperacyjne i biznesowe!

Kontakt:
tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Współorganizatorzy
 ocrgUM opole
Partnerzy
igopaksurtecigopak
via via
Partnerzy Bankietu
 CTPSantander
Patroni
AVISpgmpgm

0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
 Quality Control Innovation System Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
DSR S.A.