Stokvis Tapes
VIA
8 września br. marka Jeep® przedstawiła kompleksowy plan dla swojej kolejnej generacji w pełni elektrycznych modeli 4xe będący częścią zrównoważonej transformacji, której celem jest zdobycie przez markę wiodącej pozycji w dziedzinie zelektryfikowanych SUV-ów. Jeden z modeli, przeznaczony na rynek europejski, będzie wytwarzany w Polsce.

Pierwszym modelem tej ofensywy produktowej jest całkowicie nowy, w pełni elektryczny Jeep Avenger, kompaktowy SUV, który został pokazany na początku tego roku podczas prezentacji długoterminowego planu strategicznego Stellantis Dare Forward.
jeep avenger2Całkowicie nowy Jeep Avenger, który zostanie wprowadzony w Europie i na innych rynkach, takich jak Japonia i Korea Południowa, będzie pozycjonowany poniżej Jeepa Renegade’a i będzie produkowany w Polsce, w zakładzie w Tychach.

Przy docelowym zasięgu elektrycznym wynoszącym 400 kilometrów, nowy SUV ma zaoferować imponujący jak na swój segment prześwit, kąty rampowy i najazdu, a jednocześnie ma zapewnić nowoczesne i zaawansowane technologicznie wnętrze, z dużą ilością miejsca dla pasażerów i przewożonego bagażu.


„Całkowicie nowy Avenger będzie oferował możliwości marki Jeep, które są dostosowane do rynku europejskiego” – powiedziała Antonella Bruno, dyrektor marki Jeep na Europę. „Ten nowoczesny, fajny i wzbudzający emocje SUV spodoba się rosnącej grupie klientów, którzy szukają wydajnej, kompaktowej, nowoczesnej i całkowicie elektrycznej alternatywy dla aktualnej oferty”.

Jeep Avenger zadebiutuje podczas konferencji prasowej na Salonie Samochodowym w Paryżu w dniu 17 października br., a rezerwacje dla klientów zostaną otwarte tego samego dnia. Całkowicie nowy Jeep Avenger pojawi się w salonach sprzedaży na początku 2023 roku.

Więcej o ofensywie produktowej Jeep.
0
Udostępniono
baza dostawcow
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

DAGA Sp. z o.o.
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
CWS Polska
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.