Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
MotoSolutions do 27.11
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
TUV SUD (do 30 listopada 2019 r.)
ITA do 31.01.2020
Outsourcing procesów produkcyjnych jest szeroko stosowany u małych i dużych producentów części motoryzacyjnych. Zalety takiego rozwiązania to po jednej stronie oszczędności, a po drugiej kompetencje.

VIA Technika Obróbka Powierzchniowej z Komornik k. Środy Śląskiej oferuje procesy PER-odtłuszczania i obróbki wibrościernej części metalowych po tłoczeniu, wykrajaniu i obróbce CNC.

- Wykorzystując najnowsze technologie staramy się spełniać najwyższe oczekiwanie naszych klientów - mówi prokurent Cezary Brzozowski. Zakład VIA na Dolnym Śląsku dynamicznie się rozwija czego dowodem są inwestycje realizowane w ostatnich latach. Ukończona we wrześniu br. rozbudowa podwoiła powierzchnię produkcyjno-magazynową, która obecnie wynosi 4 000 m2. Firma zainwestowała także w przelotową maszynę do obróbki wibrościernej marki Walther Trowal. Na rynku usług obróbki powierzchniowej VIA jest jedyną firmą w Polsce, która posiada tego typu technologię.

VIA współpracuje przede wszystkim z sektorem motoryzacyjnym. Jej klienci produkują części i komponenty dla m.in. Audi, VW, Daimler i BMW.

VIA Technika Obróbka Powierzchniowej  jest Partnerem nadchodzącego 10. Forum MotoSolutions. Zapraszamy na prezentację p. Cezarego Brzozowskiego "Outsourcing w klasie premium: przelotowa maszyna do obróbki wibrościernej".

Bliższe informacje są dostępne na www.motosolutions.pl lub pod tel. 22 215-05-05 i mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

motosolutions 2019 partnerzy

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MOCAP
 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
 bekuplast S.A.
Shapers Polska Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe EUROTOM Sp. z o.o.
ZEM Sp. z o.o.