Stokvis Tapes
Takoni
VIA
26 marca 2024 r. miało miejsce wręczenie prestiżowego certyfikatu Ford Q1 spółce Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. To pierwsza europejska fabryka Grupy Inalfa Roof Systems nagrodzona tym wyróżnieniem przez amerykański koncern.

Zakład w Białężyc współpracuje z Fordem od 2019 roku.

To nadzwyczajne osiągnięcie jest ukoronowaniem dwuletniej ciężkiej pracy całego zespołu poczynając od zespołu produkcji wraz z działami wspomagającymi.

Składowymi nagrody są poziomy satysfakcji OEM’a takie jak:
  • ilość reklamacji,
  • ppm’y,
  • ilości reklamacji warranty,
  • brak akcji specjalnych na rynku,
  • cały obszar logistyczny Ford MP&L.

Dzięki nagrodzie Q1 Inalfa Roof Systems Polska jest obecnie w gronie dostawców preferowanych przez Ford Motor Company jako jedni z najlepszych na świecie.
DJI 0149Zakład w Wielkopolsce skupia swoje kompetencje na trzech grupach produktowych. Pierwszą są systemy dachowe, wytwarzanych w dwóch Wielkopolska fabryka działa od 2014 roku i jest największą w Grupie (obecnie ma 22,15 tys. m2). Spółka jest dostawcą głównie systemów dachowych oraz roletek (komponent służący do zakrywania lub odsłaniania od środka dachu samochodu).

Zakład w Białężycach posiada zautomatyzowane procesy produkcyjne z wykorzystaniem w dużym stopniu robotów do transportu i przemieszczania elementów dachu z uwagi na wysokie ryzyko możliwości ich uszkodzenia, ale również dla utrzymania wysokich standardów jakościowych, w produktach do kluczowych klientów takich jak: Grupa VW (Audi, Porsche), Volvo, Ford, BMW, Mercedes-Benz, Jaguar Land Rover i Stellantis.

Dostawca posiada certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001 i ISO 50001. Obecnie zatrudnia 750 osób.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

YETICO S.A.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
FABER CNC
PW TYREX Sp. z o.o.