Manutan
Stokvis Tapes
Sandvik
VIA
Aalberts
Gotec
20 czerwca br. w Kątach Opolskich zostało rozpoczęta kolejna rozbudowa zakładu MM Systemy Sp. z o.o., dostawcy specjalizującego się w produkcji tłoczonych elementów ze stali i aluminium dla wielu znanych marek samochodowych.

MM Systemy należy do grupy H. Muhr GmbH & Co. KG Zentralverwaltung, która posiada również spółki Muhr Metalltechnik GmbH & Co (Niemcy) i MM Technics LP (Stany Zjednoczone).

Zakład na Opolszczyźnie rozpoczął produkcję w 2013 roku w Kątach Opolskich. Rok później została otwarta nowa hala produkcyjna. W 2017 roku miała miejsce rozbudowa zakładu o 2 tys. m2 dzięki czemu jego powierzchnia wzrosła do 4 tys. m2. Spółka współpracuje między innymi z BMW, Amica, Magna Formpol i HMT. Dostawca posiada certyfikaty IATF 16949, ISO 9001 i ISO 14001.
mm systemy
- Najnowsza inwestycja związana jest ze zwiększeniem naszych możliwości produkcyjnych. W jej ramach powstanie hala produkcyjno-magazynowa o powierzchnia 2 tys. m2. - Zakończenie prac przewidujemy na grudzień tego roku, by na początku 2023 roku oddać halę do użytku - mówi prezes zarządu Roland Krause.

To nie jedyne nowości w MM Systemy. - W maju tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Magna Cartech (Czechy) - dodaje Roland Krause. - Będziemy dostarczać tłoczone części karoserii samochodów.

Ponadto wkrótce park maszynowy MM Systemy zostanie powiększony o kolejną prasę. Będzie to prasa o nacisku 800 ton, ze stołem o wymiarach 5000 x 2000 mm. Obecnie spółka posiada prasy o nacisku od 400 do 1 000 ton.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BeGC Polska Sp. z o.o.
TQM TRAINING & CONSULTING POLSKA Sp. z o.o.
Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG
HMT HELDENER METALLTECHNIK POLSKA Sp. o.o. & CO Sp. komandytowa
PAKOM Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.