Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM (do 10. stycznia 2020)
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała kolejne dwie decyzje o wsparciu na realizację inwestycji przez przedsiębiorców w obszarze, będącym we właściwości zarządzającego Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC.

W Rzeszowie zainwestuje SOLARTIME, zajmujący się projektowaniem, produkcją, dystrybucją i instalacją kolektorów słonecznych oraz systemów fotowoltaicznych. Nowa inwestycja będzie polegać na opracowaniu i wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań w postaci modułowych systemów fotowoltaicznych z zastosowaniem w branży motoryzacyjnej. Drugi projekt będzie realizowany w powiecie dębickim przez firmę Venma Natalia Mączka. Producent palników do pelletu dzięki inwestycji w budowę obiektu przemysłowego oraz w zakup nowych maszyn zwiększy zdolności produkcyjne przedsiębiorstwa.

Firmy na realizację projektów przeznaczą prawie 18 mln zł i stworzą co najmniej 12 nowych miejsc pracy.

W ramach programu „Polska Strefa Inwestycji” zarządzający obszarem EURO-PARK MIELEC wydał łącznie 27 decyzji o wsparciu, a przedsiębiorcy zadeklarowali poniesienie ponad 1,4 mld zł nakładów inwestycyjnych i utworzenie 609 nowych miejsc pracy.

Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec powstała w 1995 r. Strefą zarządza Agencja Rozwoju Przemysłu SA. w województwach: lubelskim, małopolskim, podkarpackim, śląskim i zachodniopomorskim.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

3M Poland Sp. z o.o.
 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
Essentra Sp. z o. o.
P.P.H.U. Rego Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
Galwanizer Sp. z o.o.