Stokvis Tapes
Manutan
Aalberts
VIA
Gotec
Fabryka Fiata w Tychach od dawna nie dostała do produkcji żadnego flagowego modelu samochodu od czasu przeniesienia produkcji pandy do Włoch. Sytuacja może się zmienić już za 2 lata, informuje "Dziennik Zachodni".

Nieoficjalnie mówi się, że Lancia będzie produkować nowego SUV-a w fabryce FCA w Tychach. Samochód ma podbić europejski rynek. Choć na razie żadnego oficjalnego komunikatu nie ma, to Wanda Stróżyk, przewodnicząca Solidarności, twierdzi, że to może być prawdopodobne.

Nowa Lancia SUV powstanie w Tychach?

Lancia zamierza ulokować w Tychach produkcję swojego nowego SUV-a? Takie pogłoski się pojawiły i ożywiły nadzieje. Tyska fabryka FCA od dawna czeka na obiecywany nowy model.

- SUV? Oficjalnie nic nie wiadomo. Żadnego komunikatu na ten temat nie było. O takich zamiarach sama dowiedziałam się z doniesień medialnych. Czy to może być prawda? Daj Boże. Bardzo byśmy tego chcieli. Tychy są gotowe na produkcję nie tylko jednego, ale nawet kilku modeli. Pogłoski o nowym SUV-ie mogą być prawdopodobne. Zakład pracuje pełną parą, są nawet nowi pracownicy. Około setki zostało przyjętych poprzez agencje pracy. Rośnie produkcja silników w Powertrain. Zakład szykuje się do uruchomienia trzeciej zmiany. Będą przyjęcia nowych pracowników - mówi Wanda Stróżyk, przewodnicząca Solidarności.

Zakład pracuje pełną parą, są nawet nowi pracownicy.

Doniesień medialnych o rzekomej produkcji SUV-a w Tychach nie potwierdza biuro prasowe FCA w Warszawie.

Więcej w "Dzienniku Zachodnim".
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Protomatic Sp. z o.o.
Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.
WROPAK Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
TQM TRAINING & CONSULTING POLSKA Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.