Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Firma Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. osiągnęła kolejny etap rozwoju. Po certyfikatach ISO 9001 oraz ISO 14001 spółka z Opola we wrześniu br. uzyskała certyfikat IATF 16949:2016.

Certyfikat został wydany przez jednostkę certyfikującą DNV, w zakresie projektowania i produkcji systemów chłodzenia silników.
IATF titanx opole 2022Fabryka w Opolu rozpoczęła działalność w 2018 roku, gdzie produkowane są chłodnice cieczy, powietrza oraz oleju do samochodów cieżarowych i autobusów, dla takich producentów jak Volvo, Iveco, Scania, Renault czy też MAN. Obecnie zakład, zatrudniający 85 osób, specjalizuje się w finalnym montażu chłodnic.

- Aktualnie przygotowujemy się do uruchomienia nowej fabryki w Opolu, gdzie będziemy produkować chłodnice od początku do końca - mówi Tomasz Łężak, dyrektor zakładu. - W drugiej połowie 2023 roku zaplanowane jest uruchomienie produkcji rdzeni do chłodnic, które aktualnie produkowane są w naszej siedzibie głównej w Szwecji. Dzięki nowej produkcji zatrudnienie w nowym zakładzie w Opolu ma ulec podwojeniu.

Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. obecnie przygotowuje się do wdrożenia systemu ISO 45001.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Craemer GmbH
GREG-PLAST
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
Malbox The Stamping Company
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.