Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
VIA (do 31.12.2020)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
W związku z dynamicznym rozwojem zakładów Toyoty w Jelczu-Laskowicach i Wałbrzychu firma prowadzi wzmożone działania rekrutacyjne. Do tej pory zatrudniono już 600 pracowników do fabryki w Jelczu-Laskowicach, znajdującej się 20 km od Wrocławia.

Toyota, jako jeden z liderów rynku motoryzacyjnego na świecie, ciągle udoskonala swoje technologie. Rozpoczęcie produkcji nowych napędów do silników hybrydowych w fabryce w Jelczu-Laskowicach było wydarzeniem na skalę europejską, które docenił także Premier RP Mateusz Morawiecki. Wraz z fabryką Toyoty w Wałbrzychu przedsiębiorstwa stają się Europejskim Centrum Napędów Konwencjonalnych i Hybrydowych. Wiąże się to z dużymi inwestycjami w obu zakładach. Od września w Jelczu-Laskowicach produkowanych będzie około 309 tys. jednostek napędowych rocznie, skonstruowanych według założeń TNGA (ang.: Nowa Globalna Architektura Toyoty).

Nowe inwestycje w fabryce Toyoty związane są także z zatrudnianiem kolejnych pracowników. Do grona specjalistów Toyoty dołączyła silna drużyna, która obecnie stanowi już ponad 60 proc. wszystkich zatrudnionych osób w fabryce. Pracownicy szybko wdrożyli się w produkcję nowoczesnych silników.

- Cieszę się, że mogłem być częścią tak ważnego projektu - i to nie tylko z perspektywy lokalnej, lecz także międzynarodowej. Już podczas wdrażania czułem, że dokonaliśmy czegoś niemożliwego. Jestem dumny z tego, że pracuję w zespole, który tworzy innowacyjne technologie - komentuje Daniel Michalak z działu montażu, którego wizerunek znajduje się na materiałach promujących pracę w jelczańskiej Toyocie.

Toyota napędza rozwój pracowników

 Nowe osoby od pierwszych dni mają zapewnione szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów i koleżanek. Ponadto jelczański zakład, produkujący innowacyjne rozwiązania motoryzacyjne, zapewnia pracownikom możliwości stałego poszerzania swoich kompetencji.

- Jednym z najciekawszych elementów wdrażania projektu była możliwość obcowania z najnowszymi technologiami, choć oczywiście radość z pracy w naprawdę fantastycznym teamie również nie pozostawała bez znaczenia. Satysfakcję daje mi realizacja każdego powierzonego zadania. Kiedy razem z zespołem udaje nam się z sukcesem osiągnąć stawiane cele, to motywuje do dalszej nauki i samorozwoju - mówi Anna Wołkowska, która dołączyła do Toyoty w listopadzie 2018 r., a dziś jest już brygadzistką w zespole TNGA w Jelczu-Laskowicach.

Toyota w Jelczu-Laskowicach nadal poszukuje osób, które będą tworzyć innowacyjne technologie. Japoński producent oferuje szeroki zakres benefitów i możliwości rozwoju. Wśród poszukiwanych kandydatów do jelczańskiej fabryki są m.in. pracownicy produkcji (montaż, obróbka, odlewnia a także transport wewnętrzny) oraz utrzymania ruchu (mechanicy, elektrycy, automatycy). Do oferowanych przez Toyotę benefitów należą m.in. transport z miast znajdujących się w pobliżu fabryki, karta Multisport, dofinansowane posiłki, opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie.

Pracując przy produkcji technologii hybrydowych, każdy pracownik może przyczynić się do tworzenia lepszej, bardziej ekologicznej przyszłości naszej planety.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Brökelmann Polska Sp. z o.o.
Georg Utz Sp. z o.o.
SIROPOL Sp. z o. o.
CAMdivision Sp. z o.o.
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o.