Sandvik
Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Gotec
Już za 14 dni w Krakowie będziemy mieli przyjemność rozpocząć w gronie ekspertów i praktyków 11. Forum MotoSolutions - best practices w przemyśle motoryzacyjnym.


 
- To będą dwa dni, pełne wiedzy i informacji o tym dzieje się oraz jak zmienia się nasza branża - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. -  Po ponad 2 latach przerwy, spowodowanej pandemią COVID-19, najważniejsi menadżerowie polskiej motoryzacji będą mogli spotkać się na żywo!
 
Pierwszy dzień poświęcimy na m.in. najnowszym inwestycjom w naszym kraju oraz temu jak dostawcy radzili sobie ze zmiennością zamówień wynikających z pandemii COVID-19 i kryzysu chipów. Poruszymy także wyzwanie, które zyskuje coraz większe znaczenie - cyberbezpieczeństwo zakładów. Część konferencyjną zamkniemy debatą "Sektor motoryzacyjny w nowych realiach gospodarczych i geopolitycznych". Cały dzień zakończymy Bankietem, podczas którego poznamy laureatów Nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.

W drugim dniu pochylimy się nad wyzwaniami jakimi są: zmierzanie zakładów produkcyjnych do zeroemisyjności oraz optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych. W panelu porozmawiamy o tym czy Polska jest hubem elektromobilności.

- Forum MotoSolutions
to nie tylko prezentacje, panele czy wystawa ale także doskonała okazja do networkingu - dodaje Rafał Orłowski. - A jest o czym i z kim porozmawiać ponieważ będziemy gościć w Krakowie co najmniej 230 przedstawicieli sektora motoryzacyjnego.Nadal można zgłaszać swój udział w Forum. Niedawno konto Linkedin AutomotiveSuppliers.pl osiągnęło 20 000 obserwujących i z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę na udział w Forum MotoSolutions (zobacz szczegóły).

Chcesz wziąć udział w majowym wydarzeniu? Porozmawiaj z nami (tel. 22 215-05-05, 666 863 863) lub napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Więcej o Forum na www.motosolutions.pl

Partner Główny
Dell
Partnerzy Branżowi
BNPP dbr77 edison
ewl infor mitsibushi electric
  infor  
 
Partnerzy Wspierający
 infor    infor
 
Partnerzy Bankietu
 
 
edison
 


 

0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Protomatic Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Coro-Tech Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.