Manutan
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
Gotec
Sigfox
W ostatnich dniach 2021 roku Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" sp. z o.o. wydała cztery decyzje o wsparciu w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji. Dwie z nich związane są z sektorem motoryzacyjnym.

Galwanizer sp. z o.o. zainwestuje w Dzierżoniów. Nowa inwestycja polegać będzie na zwiększeniu zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa poprzez budowę nowego zakładu produkcyjnego oraz jego wyposażenie. Pozwoli to firmie na poszerzenie działalności w zakresie obróbki powierzchniowej. Przedmiotem świadczonych przez Spółkę usług galwanizacyjnych jest obróbka galwaniczna metali kolorowych: miedzi, mosiądzu, a także stali i tworzyw sztucznych (posiada m.in. certyfikat IAT 16949:2016). Wartość inwestycji to 95,4 mln zł. Spółka zadeklarowała utworzenie co najmniej 3 nowych miejsc pracy.

Natomiast w Wałbrzychu zainwestuje NGJK Styling sp. z o.o. Nowa inwestycja polegać będzie na zwiększeniu zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa przede wszystkim poprzez wybudowanie nowej hali produkcyjno-biurowej. Firma specjalizuje się w produkcji dywaników welurowych do samochodów. Wartość inwestycji: 1,4 mln zł. Nowe miejsca pracy: co najmniej 1.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Plastoplan Polska Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.
Novacode Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG