Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
VIA (do 31.12.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Opel kontynuuje ofensywę eksportową. Producent samochodów z Rüsselsheim rozszerza działalność w Ameryce Południowej - latem 2020 roku wejdzie na rynek kolumbijski i ekwadorski. Firma zawarła już umowy z renomowanymi importerami SKBerge i Nexumcorp, którzy będą jej wyłącznymi partnerami handlowymi odpowiednio w Kolumbii i Ekwadorze.

Na początek marka ze znakiem Blitz zaoferuje w obu krajach cztery modele: udane SUV‑y Crossland X i Grandland X, wielofunkcyjnego Combo Cargo oraz uniwersalnego vana Vivaro. Wkrótce dołączy do nich najnowsza generacja tradycyjnie bestsellerowej Corsy.

- Kolumbia i Ekwador to bardzo interesujące rynki, które zapewnią nam dodatkową dynamikę. Oczywiście niemieckie pochodzenie marki jest dużym atutem, ponieważ w Ameryce Południowej niemiecka myśl techniczna jest również synonimem jakości. Możemy także korzystać z istniejącej infrastruktury Groupe PSA oraz mocno dodatniej dynamiki innych marek grupy w obu krajach - powiedział Michael Lohscheller, dyrektor generalny Opel Automobile GmbH i członek zarządu Groupe PSA. - Podobnie jak na każdym rynku naszym głównym celem w Ameryce Południowej jest rentowny wzrost połączony z wysokim poziomem zadowolenia klientów -.

Szeroko zakrojona ofensywa eksportowa jest kluczowym filarem planu PACE! firmy Opel/Vauxhall, którego realizacja ma zapewnić spółce trwałą rentowność. Zgodnie z założeniami tego planu do połowy lat 20. kraje spoza tradycyjnego i głównego rynku europejskiego powinny osiągnąć łącznie 10‑procentowy udział w sprzedaży. Pod tym kątem Opel umacnia swoją obecność w Azji, Afryce i Ameryce Południowej, nawiązując współpracę z nowymi i renomowanymi partnerami. Do 2022 roku producent zamierza wejść na 20 nowych rynków eksportowych. Jednym z nich jest Rosja, gdzie samochody marki Opel od niedawna znów są dostępne.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SHOT BLASTING Sp. z o.o.
Georg Utz Sp. z o.o.
CAMdivision Sp. z o.o.
 PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o. o.