Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Przypominamy, że 29 września odbędzie się druga edycja Polsko-Niemieckiej Konferencji Branżowej online: „Automotive - branżo, co dalej?

Organizatorem wydarzenie jest Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Po pierwszych ograniczeniach związanych z pandemią branża stopniowo uczyła się funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Tu nasuwa się szereg pytań: jak kryzys wpłynął na branżę? Jakie znaczenie ma to dla organizacji pracy, łańcuchów dostaw i sieci partnerów biznesowych? Jakie perspektywy otwierają się dla polskich fabryk i dostawców produkujących komponenty dla firm niemieckich?

Oprócz tych „pandemicznych“ czynników ważny jest też kierunek, w którym rozwijać się będzie branża motoryzacyjna: jakie trendy dominują we współpracy bilateralnej? W jakiej sytuacji znajduje się niemiecka branża motoryzacyjna w porównaniu do innych?

Program spotkania w pigułce:
  1. Sektor motoryzacyjny w Polsce i Niemczech - wpływ Covid-19
  2. Rok 2021 dla sektora motoryzacyjnego - wyzwania i trendy, reorganizacja łańcuchów dostaw, transformacja cyfrowa i technologiczna, elektromobilność, pojazdy autonomiczne, współdzielenie mobilności, zarządzanie cyberryzykiem pojazdu
  3. Czy samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji?
  4. Polski samochód elektryczny IZERA

Wśród prelegentów i panelistów są przedstawiciele m.in. stowarzyszeń VDA i PZPM, Opel Manufacturing Poland, Polskiej Grupy Motoryzacyjnej czy Electromobility Poland.

Zarejestruj się już dziś i nawiązuj nowe kontakty!

Program wydarzenia - pobierz>>>

Link do rejestracji https://eventory.cc/event/ahk-online-automotive
0
Udostępniono
MotoSolutions
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
BARIBAL Group
ABC Colorex Sp. z o.o.
Deltax Programming Sp. z o.o.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.