Takoni
Stokvis Tapes
Galvanopartners
VIA
W połowie maja br. Kongsberg Automotive poinformowal, że pozyskał nowy kontrakt o szacunkowej wartości w całym cyklu życia produktu w wysokości ponad 13 milionów euro.

Kontrakt przyznany przez światowego producenta OEM dotyczy przewodów płynu chłodzącego podłączonych do nowej generacji akumulatorów stosowanych w samochodach ciężarowych. W ramach trzyletniego kontraktu Kongsberg Automotive rozpocznie produkcję w 2025 roku i obejmie on zakład w Epila w Hiszpanii w zakresie wytłaczania oraz w Brześciu Kujawskim w Polsce w zakresie montażu.

„Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tego ważnego kontraktu od jednego z naszych największych globalnych klientów do jego platformy elektrycznych pojazdów ciężarowych”, mówi David Redfearn, dyrektor ds. sprzedaży KA, i dodaje: „Postanowiliśmy zapewnić, że będziemy mogli zaoferować wysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązanie w zakresie chłodziwa do układów napędowych przyszłości i jest to kolejny krok w kierunku naszego celu, jakim jest bycie dostawcą pierwszego wyboru dla światowych producentów samochodów ciężarowych”.

Przypomnijmy, że niedawno Kongsberg Automotive pozyskał kontrakt o wartości ponad 105 milionów euro na dostawę systemów fluid transport stosowanych w silnikach samochodów ciężarowych, który będzie realizowany także w zakładzie w Polsce.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
Mondi Simet Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
LINEX Sp. z o.o.
RABUGINO Sp. z o.o.
METCHEM Sp. z o.o.